Vakgarage Semtexx
Dacia Spring
2022 | Elektrisch | 4.609 km
€ 12.950
Info

Vakgarage Semtexx

Dacia Spring

Comfort Plus 27 kWh !!slechts 4600 KM!! | Org. Ned.| 1ste Eig. | Airco | Camera | PDC | Cruise | Navi | Leder

2022

|

Elektrisch

|

4.609 km

Kopen € 12.950 BTW niet verrekenbaar
Particulier financieren v.a. € 163 p.m.
Ik heb interesse
Specificaties
Transmissie

Automaat

Bouwjaar

2022

Tellerstand

4609 km Vakgarage

Brandstof

Elektrisch

Energielabel

A

Carrosserie

Hatchback

Aantal zitplaatsen

5

Aantal deuren

5

Financier deze Dacia Spring

Berekenen je maandbedrag en doe een vrijblijvende aanvraag.

Opties en accessoires

Achterbank neerklapbaar

Airco

Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth

Bandenspanningscontrolesysteem

Boordcomputer

Connected services

Omschrijving

Bij het ontwerpen van de Dacia Spring stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. Heerlijk comfortabel zitten, en genieten van stijlvolle kwaliteit? Deze auto heeft een fraai lederen interieur. In deze Dacia profiteert u onder andere ook van: 14 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en neerklapbare achterbank.

Met de achteruitrijcamera ziet u wat er achter de auto gebeurt. Zo rijdt u moeiteloos achteruit. Appen met uw auto? Geen probleem. U kunt van overal contact opnemen, de functies controleren en activeren. U bedient 'm met remote services. De snelste of zuinigste weg? Het navigatiesysteem aan boord wijst de juiste weg! Voor het ware fingerspitzengefühl zorgt de audiobediening op het stuur. De DAB-ontvanger zorgt voor een ruime keuze uit digitale radiozenders en een kristalheldere geluidsweergave. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn cruise control, airconditioning, buitentemperatuurmeter, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.

Het rijden met deze Dacia wordt nog meer ontspannen dankzij de innovatieve technieken die onderweg over uw veiligheid waken. Forward collision warning waarschuwt voor een kop-staart botsing. In gevaarlijke verkeerssituaties helpt het accident avoidance system om een aanrijding te vookomen. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Dacia bovendien hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.

We kunnen ons voorstellen dat een proefrit wilt maken met deze auto. Belt u ons snel?

Waar staat deze auto

Vakgarage Semtexx

De Stoven 23A

7206AZ Zutphen

Vakgarage Semtexx

Dacia Spring

Comfort Plus 27 kWh !!slechts 4600 KM!! | Org. Ned.| 1ste Eig. | Airco | Camera | PDC | Cruise | Navi | Leder

2022

|

Elektrisch

|

4.609 km

Kopen € 12.950 BTW niet verrekenbaar
Particulier financieren v.a. € 163 p.m.
Ik heb interesse