Vakgarage Semtexx
Citroën C4 Cactus
2018 | Benzine | 96.921 km
€ 9.950
Info

Vakgarage Semtexx

Citroën C4 Cactus

1.2 PureTech Shine | Org NL | 2de Eig | Clima | Camera | Cruise | Navi | Boordcomputer | Dakrails | LMV 16''

2018

|

Benzine

|

96921

€ 9.950 BTW niet verrekenbaar

Hoe wil je je auto aanschaffen ?

Specificaties
Transmissie

Handgeschakeld

Bouwjaar

2018

Tellerstand

96921 km Vakgarage

Brandstof

Benzine

Energielabel

C

Carrosserie

SUV

Aantal zitplaatsen

5

Aantal deuren

5

Financier deze Citroën C4 Cactus

Berekenen je maandbedrag en doe een vrijblijvende aanvraag.

Opties en accessoires

Achterbank in delen neerklapbaar

Airco automatisch

Armsteun voor

Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth

Bandenspanningscontrolesysteem

Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar

Omschrijving

Bij het ontwerpen van de Citroen C4 Cactus stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. De aandrijving van deze Citroen wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Ook is de auto voorzien van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.

Wat een gemak, die achteruitrijcamera. Alles in beeld zonder capriolen. Met de knoppen op het stuur regelt u het audiosysteem en het navigatiesysteem, terwijl u uw blik op de weg gericht houdt. De audio-installatie biedt daarbij glasheldere ontvangst dankzij DAB-ontvangst. Automatische airconditioning verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. De automatisch inschakelbare verlichting en regensensor zorgen dat onderweg automatisch de verlichting en de ruitenwissers worden ingeschakeld. Daarmee nemen ze u veel werk uit handen. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Zo kunt u zich volledig op het verkeer concentreren. De Citroen is standaard voorzien van: buitentemperatuurmeter, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer, verstelbaar stuur en bekerhouder.

Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Bij een noodstop levert de Brake Assist automatisch nóg meer remkracht om de remweg te verkorten.

Is dit de auto die u zoekt? Neem snel contact met ons op, dan kunt u hem binnenkort zelf bekijken.

Waar staat deze auto

Vakgarage Semtexx

De Stoven 23A

7206AZ Zutphen

Wij krijgen een 9.4 van onze klanten

Vakgarage Semtexx

Citroën C4 Cactus

1.2 PureTech Shine | Org NL | 2de Eig | Clima | Camera | Cruise | Navi | Boordcomputer | Dakrails | LMV 16''

2018

|

Benzine

|

96921

€ 9.950 BTW niet verrekenbaar