Vakgarage Semtexx

Opel Corsa-e

Elegance 50 kWh | Automaat | Slechts 16.000 KM | Clima | Cruise | Navi | Camera | Panodak | Stoelverw. | Stuurverw.

2020

|

Elektrisch

|

16085

€ 13.950 BTW niet verrekenbaar

Hoe wil je je auto aanschaffen ?

Specificaties
Transmissie

Automaat

Bouwjaar

2020

Tellerstand

16085 km Vakgarage

Brandstof

Elektrisch

Energielabel

A

Carrosserie

Hatchback

Aantal zitplaatsen

5

Aantal deuren

5

Financier deze Opel Corsa-e

Berekenen je maandbedrag en doe een vrijblijvende aanvraag.

Opties en accessoires

Armsteun voor

Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar

Binnenspiegel automatisch dimmend

Connected services

Electronic climate controle

Elektrische ramen achter

Omschrijving

De Opel-slogan 'De toekomst is voor iedereen' gaat volledig op voor deze pracht-occasion. Doe maar luxe! Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en voel de weldaad in koude dagen. Onderweg heeft u extra veel te zien dankzij het glazen panoramadak. Een verwarmd stuurwiel overbodige luxe? Wacht maar tot het kouder wordt! Ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging zijn aan boord.

Overzichtelijk en veilig parkeren met de achteruitrijcamera. Overal en altijd. Zoals u van zo'n jonge auto mag verwachten, zijn hier ook de geavanceerde remote services aanwezig. Simpelweg met een app op uw smartphone controleert u op afstand de status van de auto en bedient u diverse functies. Kaartlezen is verleden tijd, dankzij het aanwezige navigatiesysteem. Bij de luxe van deze auto hoort ook electronic climate control. U hoeft het stuur geen moment los te laten om de audio aan te passen. De audiobediening op het stuur is een veilige en praktische oplossing. Ook regensensor, cruise control, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening horen tot de voorzieningen op deze auto.

Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden. De verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding met een voorligger. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als accident avoidance system, hill hold functie en vermoeidheidsherkenning, bent u steeds veilig onderweg.

U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit met deze Opel te reserveren.

Waar staat deze auto

Vakgarage Semtexx

De Stoven 23A

7206AZ Zutphen

Wij krijgen een 9.4 van onze klanten

Vakgarage Semtexx

Opel Corsa-e

Elegance 50 kWh | Automaat | Slechts 16.000 KM | Clima | Cruise | Navi | Camera | Panodak | Stoelverw. | Stuurverw.

2020

|

Elektrisch

|

16085

€ 13.950 BTW niet verrekenbaar